3 رای   - 

شیرآلات آبشار قهرمان

 شیرآلات قهرمان مدل آبشار شامل محصولات زیر می باشد :

شیر آفتابه آبشار قهرمان / شیر دوش آبشار قهرمان / شیر روشویی آبشار قهرمان / شیر ظرفشویی آبشار قهرمان

موجود
7,530,000 ریال
تخفیف 900,000 ریال
6,630,000 ریال

بجای 6,710,000 ریال

ارسال رایگان در تهران
ارسال رایگان در تهران
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
فقط در شهر تهران
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت برگشت کالا
7 روز ضمانت برگشت کالا
تعویض در صورت معیوب بودن کالا

محتویات بسته

اطلاعات بیشتر

 این ست شیرآلات قهرمان شامل محصولات زیر هست :

1-شیر آفتابه آبشار قهرمان

کارتریج استفاده شده در شیر توالت (آفتابه) آبشار 1 سدال اسپانیا و از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است که آبکاری نیکل کروم با ضخامت 15 میکرون شده است.شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی خروجی شیر توالت (آفتابه) در قسمت خروجی شلنگ 25 میلی متر و طول دسته ی آن 11 سانتی متر می باشد.

2-شیر دوش آبشار قهرمان

کارتریج استفاده شده در شیر حمام آبشار 1 سدال اسپانیا و از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است که آبکاری نیکل کروم با ضخامت 15 میکرون شده است.شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی خروجی شلنگ شیر حمام 20 میلی متر و طول دسته ی آن 11 سانتی متر می باشد.

3-شیر روشویی آبشار قهرمان

کارتریج استفاده شده در شیر روشویی آبشار 1 سدال اسپانیا و از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است که آبکاری نیکل کروم با ضخامت 15 میکرون شده است.شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر روشویی فلت در قسمت آبریز تا سینک 22 سانتی متر و طول دسته ی آن 11 سانتی متر می باشد. لوازم جانبی که در داخل کارتن موجود می باشد شامل نعلی ، واشر نعلی ،دو پیچ و مهره بلند ، واشر اورینگ ، دوعدد شیلنگ پیستوار حصیری 50 سانتی است.

4-شیر ظرفشویی آبشار قهرمان 

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی آبشار 1 رویال سدال اسپانیا و از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است. بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است که آبکاری نیکل کروم با ضخامت 15 میکرون شده است.شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر ظرفشویی در قسمت آبریز تا سینک 40 سانتی متر و طول دسته ی آن 11 سانتی متر می باشد. لوازم جانبی که در داخل کارتن موجود می باشد شامل نعلی ، واشر نعلی ،دو پیچ و مهره بلند ، واشر اورینگ ، دوعدد شیلنگ پیستوار حصیری 50 سانتی است.

ویژگی ها

ویژگی های شیر روشویی

نوع علم روشویی : علم ثابت
اندازه پایه روشویی : علم پایه کوتاه

ویژگی های شیر ظرفشویی

طرح شیر ظرفشویی : ظرفشویی متحرک
شیر تصفیه آب :

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت وسط

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : بسته کامل (ست شیرالات)
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها