4 رای   - 

نماد الکترونیک - با اطمینان خاطر از اصل بودن محصول و بیشترین تخفیف خرید کنید

شیر آفتابه آبشار 1 قهرمان

  • کروم براق (Shiny Chrome) کروم براق (Shiny Chrome)
موجود
16,620,000 ریال
تخفیف 2,660,000 ریال
13,960,000 ریال

اطلاعات بیشتر

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت قهرمان

شیرآلات بهداشتی قهرمان

در حال حاضر استفاده از شیر آب که دارای استاندارد می باشد و هیچگونه سرب و مواد سمی در آن مصرف نشده باشد ضروری است.از دیرباز تا کنون استفاده از آب آشامیدنی به صورتی که بهداشتی باشد امری چالش بر انگیز برای انسان می باشد. از این رو در این دوران به دلیل گسترش شهرها و طبیعتا نیاز روز افزون به آب آشامیدنی، تهیه ی آب آشامیدنی اولین قدم و رساندن این آب آشامیدنی به دست مصرف کننده با همان کیفیت امری دیگر است.

تهیه شیر آلات استاندارد مهم و حائز اهمیت است از این رو کارخانه شیر آلات قهرمان با سابقه 35 ساله در تولید شیر آلات با بدنه برنجی می باشد. این کارخانه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید شیر آلاتی کرده است که از نظر کیفیت قابل رقابت با کشورهایی نظیر آلمان می باشد.از تولیدات با کیفیت این کارخانه می توان به شیر توالت (آفتابه) آبشار1 اشاره کرد.

کارتریج استفاده شده در شیر توالت (آفتابه) آبشار 1 سدال اسپانیا و از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است که آبکاری نیکل کروم با ضخامت 15 میکرون شده است.شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی خروجی شیر توالت (آفتابه) در قسمت خروجی شلنگ 25 میلی متر و طول دسته ی آن 11 سانتی متر می باشد.

 

ویژگی ها

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت وسط

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : آفتابه (توالت)
رنگ شیرآلات : رنگ کروم براق (Shiny Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها