تاریخ انتشار: 95-10-23 10:10:40 پنج شنبه
نمایش: (819)

نحوه ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی هودینگ

با توجه به خرید و تبادل بالای کالایی در فروشگاه هودینگ،مجموعه ی ما تصمیم گرفته است تا به مقدار خرید و محل تحویل کالا مشتریان را دسته بندی کرده و بهترین خدمات را که در خور شما مشتری گرامی می باشد را ارایه دهد.

1- مشتریان تهران : شما عزیزان باید توجه داشته باشید که اصولا فاکتورهایی که قبل از ساعت 11 ظهر ثبت شوند  در همان روز ارسال میگردند.در غیر اینصورت ارسال برای روز کاری بعدی در نظر خواهیم گرفت.

نکته :فقط فاکتورهای بالای500.000 تومان ارسال بار رایگان دارند. درغیراینصورت برای هزینه ی حمل مبلغ 20.000تومان به فاکتور اضافه خواهد شد.

تبصره:اگر مشتری ای در نظر دارد به طور مثال بار شان را در ساعت 15 هماهنگ کند و بگوید من الان فقط میتوانم تحویل بگیرم  و دیگر نیستم یا نمیخواهم، میتواند بار خود را بطور ارسال خصوصی و خارج از سرویس و نوبت دریافت کند.فقط تفاوتش در این است که هزینه ی ارسال را باید خودشان متقبل گردند.

2-مشتریان شهرستان : مشتریان گرانقدر شهرستان دقت کنند که بعد از ثبت سفارش با آنها برای هماهنگی های بعدی تماس گرفته میشود و بعد از تایید فاکتور شما توسط مسولین فروش ، شما باید مبلغ فاکتورتون را تسویه و به فروشگاه اعلام نمایید تا پروسه ی ارسال بار شما روال عادی خود را طی کند. زمان لازم برای رسیدن محصول به دست شما بین 2 تا 5 روز کاری می باشد که همکاران ما در قسمت باربری تلاش میکنند تا هرچه سریع تر این وظیفه به پایان برسد.

نکته1 : برای ثبت سفارش کالا و ارسال آن برای شهرستان ،بهتر است خرید خود به روز های آخر هفته منتهی نکنید.  زیرا تمام بارهای ثبت شده ثبت شده در روز پنج شنبه و برای خارج از تهران ، شنبه ارسال می گردد.

نکته 2 : هزینه ی ارسال بار به تمام شهرستان ها به طور میانگین هر کارتن بین 10.000 تا 15.000 تومان می باشد(کارتن هود ، سینک ، گاز ،فرتوکار).

(4)
 • علی 1396-01-06

  با سلام و خسته نباشید یه سوال داشتم خدمتتون اگه جنس دریافتی یا جنس ارسالی شما دارای ایراد بود مرجوعی قبول میکنید که ما اطمینان حاصل بکنیم برای خرید.؟

  پاسخ مدیر:

  سلام  سلامت باشید . تمام اجناس ارسالی باید به صورت وکیوم به دست مشتری برسد. اگر هم کارتن ارسالی ایراد داشت با هماهنگی مشتری ارسال میگردد

  مشتری موظف است جنس را به صورت پلپ به نصاب شرکت تحویل و نصاب محصول رو نصب نماید.

   اگر محصول دارای ایراد بود و نصاب شرکت این ایراد رو ایراد اساسی تلقی کند شرکت ما موظف است تا 7 روز محصول رو تعویض نماید .

  ولی اگر ایرادی باشد که نصاب و یا نماینده شرکت آن ایراد را اصلا مهم نداند محصول نیاز به تعویض ندارد

 • محمد 1396-01-16

  هزینه بار دو تا هود به کرج چقدر است؟؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز

  تقریبا بین 20 تا 25 هزار تومان

 • داود 1396-02-15

  سلام ارسال یک اجاق صفحه ای و یک سینک ظرفشویی با توجه به اینکه مقدار خرید از 500 هزار تومان بیشتره و طبق گفته سایتتون که خرید بیش از 500 هزار تومان ارسال رایگان داره آیا ارسال به یکی از شهرهای اصفهان هم بصورت رایگان است یا خیر؟ ممنون که پاسخ میدید.

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر

  بله رایگان است ولی فقط ارسال بار تا باربری تهران

  از باربری تهران تا شهر خودتون هزینه به عهده ی خودتون میباشد

 • Pooyan 1396-06-08

  با سلام
  میخواستم هود شومینه مشکی مس رو بخرم. میخواستم بدونم برای خوزستان- شهرستان هفتکل هم ارسال بار دارید. اگه بله نوع ارسال (پست،باربری و .. ) چگونه خواهد بود.
  با تشکر
  پویان

  پاسخ مدیر:

  با سلام 

  همانطور که در بالا توضیح داده شده نحوه ارسال از هودینگ تا باربری در تهران به عهده هودینگ می باشد. و از تهران تا شهر خودتا بارها به وسیله  شرکت های باربری ارسال می گردد.

دیدگاه خود را بنویسید
*
*