3 رای   - 

شیر دوش کسری سری هامون مات

وزن : 1785 گرم
ضخامت آبکاری : 20 میکرون
استاندارد ملی ایران به شماره 6679
استاندارد CE اروپا
ISO 9001 : 2009
5 سال ضمانت کلیه قطعات

  • کروم مات (Chrome Maat) کروم مات (Chrome Maat)
موجود
4,600,000 ریال
تخفیف 920,000 ریال
3,680,000 ریال

اطلاعات بیشتر

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت شیرآلات کسری

شیرآلات بهداشتی کسری

نیازبه آب از دسته نیاز هایی است که همیشه انسان با آن روبه رو است .استفاده از آب برای شست و شو و خوراکی امری ضروری و غیر قابل انکار می باشد. نیاز انسان به شیر آلات از زمانی آغاز شد که انسان نیاز به استفاده از آب داشت،. پس برای نگهداری و عدم هدر رفت آب نیاز به استفاده از شیر آلات دارد. از دیرباز تا کنون انسان پیوسته در جهت کنترل آب اقداماتی انجام داده است. از جمله این اقدامات اختراع شیرآلات بوده است. وجود شیر آلات در منزل امری ضروری است و علاوه بر وجود ملزم آن در منزل، زیبایی و جلوه خاصی به دکوراسیون می بخشد. تهیه ی آب آشامیدنی اولین قدم و رساندن این آب آشامیدنی به دست مصرف کننده با همان کیفیت امری دیگر است.

کارخانه ی شیر آلات کسری یکی از پیشگامان تولید شیر آلات در ایران می باشد که وارد کننده قطعاتی از قبیل کارتریج، روشویی، علم دوش و دیگر قطعات از کشور ایتالیا، جمهوری چک و چین می باشد. یکی از تولیدات این کارخانه که مورد پسند بسیاری از خانواده ها است شیر دوش هامون مات می باشد.

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر دوش هامون مات، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 10 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. در قسمت آبریز اندازه ی آبریز 14 می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر دوش هامون مات از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم مات می باشد که جلوه و زیبایی خاصی به سرویس شما می دهد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1380 گرم می باشد.

 

 

ویژگی ها

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت چپ

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : حمام (دوش)
ویژگیهای دیگر شیر : وزن : 1790 گرم، ضخامت آبکاری : 20 میکرون ،ستاندارد ملی ایران به شماره 6679،استاندارد CE اروپا (ISO 9001 : 2009)،پنج سال ضمانت کلیه قطعات
رنگ شیرآلات : رنگ کروم مات (Chrome maat)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها