6 رای   - 

سینک توکار اخوان کد 360

سینک ظرفشویی اخوان مدل 360 از نوع گروه باکسی و بصورت توکار می باشد . طول سینک 120 و عرض آن 52 سانتیمتر است . این سینک به همراه زیرآب و سیفون و دارای دو لگن نیمه عمیق و جامایع  می باشد . و همچنین داری یک نوار جهت آب بندی بهتر و بست فلزی بهمراه قطعات پلاستیکی جانبی می باشد .

عدم تولید

موجود
9,350,000 ریال
تخفیف 470,000 ریال
8,880,000 ریال

اطلاعات بیشتر

اگر به دنبال سینک ظرفشویی برای آشپزخانه خود می باشید باید علاوه بر زیبایی به مسائل دیگر نیز توجه کنید. سینک های ظرفشویی امروزه در تعداد لگن، اندازه ی قرار گیری روی کابینت و عمق لگن ها متفاوت هستند و تنوع زیادی دارند. به همین منظور زمانی که شما اقدام به انتخاب کنید با گستره ای از تنوع و کیفیت روبرو می شوید.کارخانه ی شناخته شده ی اخوان اقدام به ساخت سینک های ظرفشویی در طرح ها و مدل های متنوع کرده است. از جمله مدل های شناخته شده این برند خوش نام سینک ظرفشویی کد 360 است.

این سینک از نوع سینک های فانتزی و توکار است به این معنی که ضخامت این سینک در حدود 8/0 میلیمتر است. سینک های اخوان به دلیل استفاده کروم، از درخشانی و زیبایی چشم نوازی برخوردار است. دارای دو لگن است. عمق لگن ها 19 سانتی متر است طراحی کوچک و بزرگ بودن این سینک یکی از مزیت های این مدل سینک ظرفشویی می باشد. سیفون این سینک از نوع فانتزی است یعنی محل خروج آب بزرگ است. این سینک دارای یک عدد سینی است که محل آبریز سینی به صورتی است که آب داخل خود سینی بوسیله ی فاضلاب داخل آن تخلیه می شود. محل نصب شیر (سوراخ) هم دارد. شما می توانید در هنگام سفارش نوع لگن (راست یا چپ) سینک مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این سری از سینک ها جا مایعی هم وجود دارد. طراحی ساده سینی ظرفشویی که دارای مربع های روی سینی می باشد یکی از حسن های این سینک می باشد. این سینک ها مجهز به جای اسکاچ هم هستن که شما میتوانید اسکاچ را داخل جا اسکاچی قرار داده و دیگر نگران بوی نامطبوع آن نباشید چراکه این جا اسکاچی ها دارای سیفون تخلیه آب می باشند و اسکاچ را خشک نگه میدارند.

این سینک دارای طول 120سانتی متر در عرض 50 سانتی متر است. با خرید سینک های فانتزی، تخته گوشت شیشه ای، سبد پلاستیکی باکسی، تخته گوشت پلاستیکی، لگن پلاستیکی باکسی و دیگر متعلقات نیز داخل محصول به شما تحویل داده می شود.

ویژگی ها

مشخصات اصلی

گروه سینک : باکسی
نوع سینک : توکار
نوع استیل : استیل معمولی

ابعاد

طول : 120
عرض : 52

ویژگی های اضافی

وضعیت سینی :
تعداد لگن : دو لگن
تخته گوشت :
لگن میوه شور :
جامایع :
سیفون اتومات :

سایر مشخصات محصول

عمق لگن : 210 میلیمتر
ضخامت ورق : 0.8 میلیمتر
قطر سینک گرد :
ویژگیهای دیگر سینک : همراه با سیفون و زیرآب , جامایع دار , دارای بست فلزی و نوار pu جهت آب بندی بهتر ,تخته گوشت شیشه ای،جامایع دارد، لگن پلاستیکی باکسی،سبد پلاستیکی باکسی،تخته گوشت پلاستیکی باکسی،دارای لگن نیمه عمیق راست لگن - چپ لگن با زیرآب متوسط , 10 سال ضمانت پس از فروش
طرح و شمایل سینک : دارای 6 بلوک مستطیلی
نوار آب بندی :
سبد میوه شور :
سر ریز سینی :
سر ریز لگن :
سیفون :
رنگ سینک : استیل Steel

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها