3 رای   - 

شیرآلات تنسو مینی کسری

 شیرآلات کسری Kasra مدل تنسو مینی شامل محصولات زیر می باشد :

شیر آفتابه تنسو مینی کسری/ شیر دوش تنسو مینی کسری/ شیر روشویی تنسو مینی کسری/ شیر ظرفشویی تنسو مینی کسری

موجود
4,230,000 ریال
تخفیف 210,000 ریال
4,020,000 ریال

ارسال رایگان در تهران
ارسال رایگان در تهران
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
فقط در شهر تهران
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت برگشت کالا
7 روز ضمانت برگشت کالا
تعویض در صورت معیوب بودن کالا

محتویات بسته

اطلاعات بیشتر

این ست شیرآلات کسری شامل محصولات زیر هست :

1-شیر آفتابه تنسو مینی کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر توالت (آفتابه) تنسو مینی، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 10 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است.

کارتریج استفاده شده در شیر توالت (آفتابه) تنسو مینی از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است. رنگ بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد که به محصول رنگ و جلوه ای بی نظیر می بخشد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1295 گرم می باشد.

2-شیر دوش تنسو مینی کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر دوش تنسو مینی، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 10 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. در قسمت آبریز اندازه ی آبریز 14 می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر دوش تنسو مینی از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد که جلوه و زیبایی خاصی به سرویس شما می دهد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1610 گرم می باشد.

3-شیر روشویی تنسو مینی کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی روشویی تنسو مینی، طول دسته آن 10 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. در قسمت آبریز دارای اندازه 9 سانتی متر می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر روشویی تنسو مینی، از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است. شکل ظاهری این محصول کروم می باشد و سطح محصول دارای رنگ براق می باشد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1195 گرم می باشد.

4-شیر ظرفشویی تنسو مینی کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر ظرفشویی تنسو مینی، طول دسته آن 10 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. اندازه در قسمت آبریز 20 سانتی متر می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی تنسو مینی، از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد که زیبایی چشم نوازی به این محصول می دهد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1350 گرم می باشد.

ویژگی ها

ویژگی های شیر روشویی

نوع علم روشویی : علم ثابت
اندازه پایه روشویی : علم پایه کوتاه

ویژگی های شیر ظرفشویی

طرح شیر ظرفشویی : ظرفشویی متحرک
شیر تصفیه آب :

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت وسط

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : بسته کامل (ست شیرالات)
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها