1 رای   - 

شیرآلات تنسو 1 قهرمان

 شیرآلات قهرمان مدل تنسو 1 شامل محصولات زیر می باشد :

شیر آفتابه تنسو 1 قهرمان / شیر دوش تنسو 1 قهرمان / شیر روشویی تنسو 1 قهرمان / شیر ظرفشویی تنسو 1...

موجود
10,630,000 ریال
تخفیف 530,000 ریال
10,100,000 ریال

ارسال رایگان در تهران
ارسال رایگان در تهران
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
فقط در شهر تهران
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت برگشت کالا
7 روز ضمانت برگشت کالا
تعویض در صورت معیوب بودن کالا

محتویات بسته

اطلاعات بیشتر

این ست شیرآلات قهرمان شامل محصولات زیر هست :

1-شیر آفتابه تنسو 1 قهرمان

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر توالت (آفتابه) تنسو 1، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 13 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است و دارای 2 عدد مغزی لگنی و واشر ، 2 عدد قالپاق تلسکوپی و همینطور کارت گارانتی می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی تنسو 1 از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس آلیاژ برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است. رنگ شیر تنسو 1 کروم است با درجه میکرون بالا می باشد.

2-شیر دوش تنسو 1 قهرمان

اندازه ی شیر حمام تنسو 1، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 13 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است و دارای 2 عدد مغزی لگنی و واشر ، 2 عدد قالپاق تلسکوپی و همینطور کارت گارانتی می باشد که در داخل جعبه است.

کارتریج استفاده شده در شیر حمام تنسو 1 از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس آلیاژ برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است. رنگ شیر تنسو 1، کروم با درجه میکرون بالا می باشد.

3-شیر روشویی تنسو 1 قهرمان

 اندازه ی شیر روشویی تنسو 1، طول دسته آن 13 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است و کارت گارانتی به همراه شیر داخل جعبه می باشد.فاصله آبریز تا روشویی 10 سانتی متر می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر روشویی تنسو 1 از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس آلیاژ برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است. رنگ شیر تنسو 1 کروم است با درجه میکرون بالا می باشد.اندازه ی مهره ی شلنگ زیر روشویی 3.8 اینچ و اندازه شلنگ 50 سانتی متر است.

4-شیر ظرفشویی تنسو 1 قهرمان 

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر ظرفشویی در قسمت آبریز تا سینک 26 سانتی متر و طول دسته ی آن 13 سانتی متر می باشد. این اندازه ها نشانگر این است که محصول تنسو 1 جزو محصولاتی است که متناسب با آشپزخانه ای است که شما می خواهید از حداقل فضا بیشترین استفاده را بکنید و در عین حال از زیبایی بسیار بهره مند شوید.

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی تنسو 1 از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و دسته ی این محصول از جنس فلز است. رنگ شیر تنسو 1 کروم است وطول شیلنگ این محصول 40 سانتی متر است.

ویژگی ها

ویژگی های شیر روشویی

نوع علم روشویی : علم ثابت
اندازه پایه روشویی : علم پایه کوتاه

ویژگی های شیر ظرفشویی

طرح شیر ظرفشویی : ظرفشویی متحرک
شیر تصفیه آب :

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت چپ

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : بسته کامل (ست شیرالات)
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها