12 رای   - 

شیرآلات آبشار جدید قهرمان

 شیرآلات قهرمان مدل آبشار رویال (آبشار 2) شامل محصولات زیر می باشد :

شیر آفتابه آبشار 2 قهرمان / شیر دوش آبشار 2 قهرمان / شیر روشویی آبشار 2 قهرمان / شیر ظرفشویی آبشار 2 قهرمان

نا موجود
تخفیف 0 ریال
18,530,000 ریال

محتویات بسته

 • شیر روشویی آبشار 2 قهرمان
  3,720,000 ریال
  1 x

  شیرآلات قهرمان مدل آبشار 2 یا آبشار جدید کارخانه قهرمان این مدل از سری محصولاتش را برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند بودجه کمتری برای شیرآلات اختصاص دهند، تولید نمود. سرویس آبشار 2 قهرمان نسبت به دیگر محصولات از جسه ی ریز تری برخوردار است. این طرح  قهرمان مناسب برای محل های کم جا می باشد....

  3,720,000 ریال
 • شیر دوش آبشار 2 قهرمان
  3,610,000 ریال
  1 x

  شیرآلات قهرمان مدل آبشار 2 یا آبشار جدید کارخانه قهرمان این مدل از سری محصولاتش را برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند بودجه کمتری برای شیرآلات اختصاص دهند، تولید نمود. سرویس آبشار 2 قهرمان نسبت به دیگر محصولات قهرمان از جسه ی ریز تری برخوردار است. این طرح  قهرمان مناسب برای محل های  کم جا می...

  3,610,000 ریال
 • شیر آقتابه آبشار 2 قهرمان
  3,060,000 ریال
  1 x

  شیرآلات قهرمان مدل آبشار 2 یا آبشار جدید کارخانه قهرمان این مدل از سری محصولاتش را برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند بودجه کمتری برای شیرآلات اختصاص دهند، تولید نمود. سرویس آبشار 2 قهرمان نسبت به دیگر محصولات قهرمان از جسه ی ریز تری برخوردار است. این طرح  قهرمان مناسب برای محل های کم جا می...

  3,060,000 ریال
 • شیر ظرفشویی ثابت آبشار 2 قهرمان
  4,890,000 ریال
  1 x

  شیرآلات قهرمان مدل آبشار 2 یا آبشار جدید قهرمان این مدل از سری محصولاتش را برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند بودجه کمتری برای شیرآلات اختصاص دهند، تولید نمود. سرویس آبشار 2 قهرمان نسبت به دیگر محصولات قهرمان از جسه ی ریز تری برخوردار است. این طرح شیرالات قهرمان مناسب برای محل های کوچک و کم جا...

  4,890,000 ریال

اطلاعات بیشتر

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت قهرمان

شیرآلات بهداشتی قهرمان

این ست شیرآلات قهرمان شامل محصولات زیر هست :

1-شیر آفتابه آبشار رویال قهرمان

بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و به روش اکستروژن ساخته شده است، دسته ی این محصول از جنس فلز است.کارتریج استفاده شده در شیر توالت آبشار 2 از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر توالت (آفتابه)، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 10 سانتی متر است. تنه ی شیر اهرمی است دارای 2 عدد مغزی لگنی و واشر ، 2 عدد قالپاق تلسکوپی و همینطور کارت گارانتی می باشد.

2-شیر دوش آبشار رویال قهرمان

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر دوش (حمام) در قسمت طول دسته 10 سانتی متر است و فاصله ی بین لوله های آب 18 سانتی متر است و قسمت بیرون آمده ی شیر 12 سانتیمتر است.

بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و به روش اکستروژن ساخته شده است، دسته ی این محصول از جنس فلز است.کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی آبشار 2 از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.

3-شیر روشویی آبشار رویال قهرمان

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی آبشار 2 از ضخامت آن 35 است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و به روش اکستروژن ساخته شده است، اکستروژن فرآیندی است که در طی آن ضخامت یا سطح مقطع جسم کاهش یافته و خروجی این فرآیند جسمی با سطح صاف و عمودی است. دسته ی این محصول از جنس سرب است.

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند.

4-شیر ظرفشویی آبشار رویال قهرمان 

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. اندازه ی شیر ظرفشویی در قسمت آبریز تا سینک 20 سانتی متر و طول دسته ی آن 10 سانتی متر می باشد. این اندازه ها نشانگر این است که محصول آبشار 2 جزو محصولاتی است که متناسب با آشپزخانه ای است که شما می خواهید از حداقل فضا بیشترین استفاده را بکنید.

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی آبشار 2 از ضخامت 35 میلیمتر برخوردار است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است و به روش اکستروژن ساخته شده است، دسته ی این محصول از جنس فلز است.

ویژگی ها

ویژگی های شیر روشویی

نوع علم روشویی : علم ثابت
اندازه پایه روشویی : علم پایه کوتاه

ویژگی های شیر ظرفشویی

طرح شیر ظرفشویی : ظرفشویی متحرک
شیر تصفیه آب :

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت وسط

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : بسته شیرالات (ست 4 تایی )
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها

مقالات مرتبط