جستجوی پیشرفته محصولات

موجود بودن
سازنده
عرض
طرح هود
نمای ظاهری هود
رنگ هود

بورنیک

کارخانه تولیدی و صنعتی بورنیک واقع در جنوب تهران منطقه ورامین با داشتن بیش از ٦ هزار مترمربع مساحت، کار تخصصی خود را با تولید اجاق گاز صفحه ای و هودهای مورب فرهای توکار در انواع مدلهای زیبا و بروز آغاز نموده است . این کارخانه با تلاش و تجربه ۳۰ ساله مهندسین متخصص و کارگران سخت کوش و مدیریتی کار آمدموفق به اخذ انواع استانداردها و گواهی نامه ها شده است و دارای نشان استاندارد اجباری جمهوری اسلامی ایران به شماره ۶۶۶۳۵۷۳۹۵۵ می باشد . محصولات گروه صنعتی بورنیک از باکیفیت ترین مواد اولیه و تنوعی بی نظیر و در بسته بندی های زیبا و بسیار محکم براى جلوگیری از صدمات احتمالی کالا ساخت و تولید میشود . شرکت بورنیک جهت جلب رضایت بیش از پيش مشتریان خود اهمیت خدمات پس از فروش را هم عرض فروش دانسته و همواره سعی کرده ارائه آن را بهبود بخشد . اجاق گاز های بورنیک تحت پوشش بیمه ایران می باشد و کلیه محصولات را با دوسال گارانتی و خدمات پس از فروش در خدمت شما عزیزان قرار می گيرد .

نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
 • هود شومینه ای بورنیک مدل رادین

  هود شومینه ای بورنیک Bornik  مدل رادین در ابعاد 90  سانتی متر  رنگ مشکی ،مجهز به موتور 3 سرعته دارای درب دستی و گارانتی 18 ماهه می باشد .  

  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای بورنیک مدل رادان
  0 ریال

  هود شومینه ای بورنیک Bornik  مدل رادان Radan F در ابعاد 90  سانتی متر  رنگ مشکی ،مجهز به موتور 4 سرعته پوسته فلزی دارای درب دستی و گارانتی 18 ماهه می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود مخفی بورنیک مدل مارتیک
  0 ریال

  هود مخفی بورنیک Bornik  مدل مارتیک Martik F در ابعاد 70 سانتی متر  رنگ مشکی ،مجهز به موتور 4 سرعته پوسته فلزی همراه با گارانتی 18 ماهه می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای بورنیک مدل ماهان
  0 ریال

  هود شومینه ای بورنیک Bornik  مدل ماهان Mahan F در ابعاد 90  سانتی متر  رنگ مشکی ،کلید فشاری مجهز به موتور 4 سرعته پوسته فلزی دارای درب دستی و گارانتی 18 ماهه می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای بورنیک مدل آیدین
  0 ریال

  هود شومینه ای بورنیک Bornik  مدل آیدین Idin F در ابعاد 90  سانتی متر  رنگ مشکی ،کلید لمسی مجهز به موتور 4 سرعته پوسته فلزی و گارانتی 18 ماهه می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای بورنیک مدل ماهک
  0 ریال

  هود شومینه ای بورنیک Bornik  مدل ماهک Mahak F ساخت ایران در ابعاد 60 سانتی متر  رنگ مشکی ،کلید کنترلی و موتور استاندارد داراى ترموگارد و پروانه نسوز با توان مصرفى 120 W و گارانتی ٥٥٥ روزه آرمان سرويس تولید شده است .

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای بورنیک مدل سامان
  0 ریال

  هود شومینه ای بورنیک Bornik  مدل سامان موتور فلزی Saman F در ابعاد 90  سانتی متر  رنگ مشکی ، مجهز  به لاستيك ضربه گير داراى فيكسر نگهدارنده كانال و گارانتی 18 ماهه می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: