جستجوی پیشرفته محصولات

موجود بودن
سازنده
طول
عرض
نوع هود
طرح هود
قدرت مکش موتور هود
رنگ هود

ای ال کی ELK

شرکت بازرگانی پویان تجهیزات ایرانیان از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات آشپزخانه (سینک ، هود ، گاز و فر ) با برند ELK آغاز نموده و با توجه به کیفیت بالا و درخور مصرف کننده ایرانی و همچنین به روز رسانی محصولات با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کنار قیمتی مناسب مورد استقبال هموطنان عزیز قرار گرفت . محصولات ELK با در اختیار داشتن هفت نشان استاندارد بین المللی و همچنین نشان استاندارد ایران در صدد است ضمن بالا بردن کیفیت محصولات خود ، تنوع محصولات را نیز با گسترش شبکه فروش در آینده ای نزدیک بیفزاید . امید است که با ارائه محصولاتی با کیفیت و همچنین شرایط مناسب فروش و خدمات پس از فروش مناسب رضایت شما عزیزان را بدست آوریم .

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
 • هود ای ال کی ELK مدل H12
  0 ریال

  این کالا در هودینگ ناموجود است . هود شومینه ای H12 ای ال کی ELK رنگ مشکی در ابعاد 90  سانتی متر مجهز به موتور 5 سرعته با میزان صدای 57 دی سی بل می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود ای ال کی ELK مدل H13
  0 ریال

  این کالا در هودینگ ناموجود است . هود شومینه ای H13 ای ال کی ELK رنگ مشکی در ابعاد 90  سانتی متر مجهز به موتور 5 سرعته با میزان صدای 57 دی سی بل می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود ای ال کی ELK مدل H16
  0 ریال

  این کالا در هودینگ ناموجود است . هود شومینه ای H16 ای ال کی ELK رنگ مشکی در ابعاد 90  سانتی متر مجهز به موتور 5 سرعته با میزان صدای 57 دی سی بل می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود ای ال کی ELK مدل H18
  0 ریال

  این کالا در هودینگ ناموجود است . هود شومینه ای H18 ای ال کی ELK رنگ مشکی در ابعاد 90  سانتی متر مجهز به 2 موتور سه سرعته با میزان صدای 57 دی سی بل می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود ای ال کی ELK مدل H18 New
  0 ریال

  این کالا در هودینگ ناموجود است . هود شومینه ای H18 new (H18 +)  ای ال کی ELK رنگ مشکی در ابعاد 90  سانتی متر مجهز به تک موتور سه سرعته با میزان صدای 57 دی سی بل می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود ای ال کی ELK مدل کندیک
  0 ریال

  هود شومینه ای کندیک رنگ مشکی در ابعاد 90  سانتی متر مجهز به موتور 5 سرعته با میزان صدای 57 دی سی بل می باشد .  

  0 ریال
  رنگ های موجود: