نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
 • فیلتر تصفیه آب شماره 1
  0 ریال

  فیلتر تصفیه آب شماره یک 1این فیلتر تصفیه ساخت کشور تایوان هست که از جنس پلی پروپلین PP و از منافذی به قطر 5 میکرون ساخته شده است و بعنوان فیلتر مرحله اول در دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد .

  0 ریال
 • فیلتر تصفیه آب شماره 2
  0 ریال

  فیلتر تصفیه آب شماره 2این فیلتر تصفیه ساخت کشور تایوان هست که از جنس کربن گرانول UDF و از فیلتر کربن فعال دانه ای تشکیل شده که باعث حذف شدن کلر و برخی از آلاینده های شیمیایی نظیر تری هالومتان و از بین بردن رنگ ، بو و ظعم بد آب می شود .

  0 ریال
 • فیلتر تصفیه آب شماره 3
  0 ریال

  فیلتر تصفیه آب شماره 3 این فیلتر تصفیه ساخت کشور تایوان هست که از جنس کربن بلاک و از پوسته نارگیل ساخته شده و در برخی از دستگاه های تصفیه بعنوان مرحله دوم نیز استفاده می شود .

  0 ریال
 • فیلتر تصفیه آب شماره 4
  0 ریال

  فیلتر تصفیه آب شماره 4 این فیلتر تصفیه ساخت کشور تایوان هست و غشای ممبران Membrane مهمترین فیلتر در دستگاه های اسمز معکوس می باشد که از یکسری لایه های کرم رنگ نیمه تراوا بدور هم پیچیده شده تشکیل شده است و پوسته آن به رنگ آبی می باشد و در مرحله چهارم قرار می گیرد که قدرت گرفتن سختی آب را دارد که...

  0 ریال
 • فیلتر تصفیه آب شماره 5
  0 ریال

  فیلتر تصفیه آب شماره 5این فیلتر تصفیه ساخت کشور تایوان هست  که بصورت کپسولی شکل می باشد و از دانه های کربن خطی Post Carbon تشکیل شده که در دستگاه های تصفیه با سیستم اسمز معکوس مخزن دار در مرحله پنجم و بعد از منبع ذخیره به کار گرفته می شود .

  0 ریال
 • فیلتر تصفیه آب شماره 6
  0 ریال

  فیلتر تصفیه آب شماره 6این فیلتر تصفیه ساخت کشور تایوان هست که نام آن فیلتر مینرال Mineral هست و در واقع جهت حفظ کردن املاح مورد نیاز بدن نظیر کلسیم و منیزم و ... در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار میگیرد که در مرحله ششم به کار گرفته می شود .

  0 ریال
 • بسته کامل فیلترهای تصفیه آب
  0 ریال

  این فیلترهای تصفیه ساخت کشور تایوان هستن  که بصورت کپسولی شکل می باشند و از دانه های کربن خطی تشکیل شده اند که در دستگاه های تصفیه به کار گرفته می شوند . دارای شماره بندی از 1 تا 6 می باشند .

  0 ریال