اخوان

قیمت هود اخوان در فروشگاه هودینگ نمایندگی اخوان

اخوان از نام اشنایان و پیشکسوتان صنعت لوازم آشپزخانه است که کار خود را با سینک های طرفشویی آغز کرده است و برای همه ما سینک های ظرفشویی اخوان نامی آشنا دارد اما اخوان در صنعت لوازم آشپزخانه محصولات خود را گسترش داده است و در زمینه هود آشپزخانه اخوان محصولاتی متنوع متعددی را به بازار معرفی کرده است که به صورت کلی به چند دسته هودهای مورب اخوان ، هودهای شومنیه ای اخوان ، هود های مخفی اخوان و هوده ای زیر کابینتی اخوان تقسیم میشود
متور هودهای اخوان اکتروموتورهای ان دارای نویز بسیار کمی هستند که به صورت چپ گرد ، راست گرد ، دو سر شفت و یک سر شفت هستند و در انها از فیلترهای ذغالی ، آلومینیومی و رولی یا الیافی استفاده شده است.
در طراحی هودهای اخوان از شیشه های سکوریت و فلزات اکسید نشده مثل مس و آلومینیوم استفاده میشود

تجهیزات مورد استفاده در هود اخوان :

هود های اخوان بسته به مدل خود از تجهیزات به روزی بهره می برند.

حسگرهای دود که بیشتر در مدل های شومینه ای به کار رفته باعث می شود که هود در زمانی که دود در فضا پیچیده شود به کار بیفتد و آنها را جذب کند

چراغ های روشنایی هود های اخوان از لامپ های led و smd بوده  که در روشنایی فضای مورد استفاده بازدهی بهتری خواهند داشت

ریموت کنترل یا کنترل از راه دور هود اخوان برای کاربری و سهولت بهتر مشتریان در این محصول در نظر گرفته شده است

داکت یا دودکش فلزی که معمولا در هود های مورب یا شومینه ای اخوان مورد استفاده قرار گرفته به منظور پوشش بر روی دودکش اکاردئونی هود و نمای بالای آن لحاظ گردیده است .

برای اطلاعات بیشتر و تصمیم گیری برای خرید بهتر هود آشپزخانه به این مقاله مراجعه کنید

 • نمایش:
نمایش 1 - 12 از 91 آیتم
 • هود شومینه ای اخوان مدل H18

  هود شومینه ای اچ 18 ساخت کشور ایران تولید شرکت اخوان دارای ظاهر شیشه و استیل در ابعاد 90 سانتیمتر و دارای تک موتور 3 دور و کلید فشاری می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H71

  هود اخوان مدل H71 از نوع : شومینه ای در ابعاد 90 سانتی متر با نمای شیشه مشکی دارای لامپ SMD با درخشندگی بیشتر و  20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم می باشد .  

  رنگ های موجود: 
 • هود اخوان مدل h62-T

  هود اخوان مدل H62 T  از نوع : شومینه ای با نمای شیشه ای و فلزی مشکی در ابعاد 80 سانتی متر دارای لامپ SMD با  درخشندگی بیشتر و  20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم می باشد.  

  رنگ های موجود: 
 • هود اخوان مدل h72

  هود اخوان مدل H72 از نوع : شومینه ای در ابعاد 90 سانتی متر با نمای شیشه مشکی دارای لامپ SMD با درخشندگی بیشتر و  20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم می باشد .  

  رنگ های موجود: 
 • هود اخوان مدل h61 سایز 60 سانت

  هود اخوان مدل H61 از نوع : شومینه ای  در ابعاد 60 سانتی متر با نمای شیشه مشکی ، دارای لامپ SMD با درخشندگی بیشتر و  20 ماه گارانتی شرکت اخوان می باشد .  

  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای اخوان مدل H1 G

  هود شومینه ای اچ یک جی H1G ساخت اخوان تولید ایران دارای ظاهر شیشه مشکی و استیل در ابعاد 90 سانتیمتر و دارای تک موتور 3 دور و کلید فشاری می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H21

  هود شومینه ای اچ 21 ساخت کشور ایران تولید شرکت اخوان دارای ظاهر مورب و گرد با قطر 74 سانتیمتر با نمای شیشه مشکی و بدنه استیل  و دارای تک موتور 3 دور و کلید لمسی  می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H42

  هود شومینه ای اچ 42 ساخت کشور ایران تولید شرکت اخوان دارای نمای شیشه مشکی در ابعاد 90 سانتیمتر و دارای موتور 3 دور و کلید فشاری می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H43 T

  هود شومینه ای اچ 43 تی ساخت کشور ایران تولید شرکت اخوان دارای نمای استیل در ابعاد 80 سانتیمتر و دارای موتور توربو 4 دور و کلید لمسی می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H49

  هود شومینه ای اچ 49 ساخت کشور ایران تولید شرکت اخوان دارای نمای شیشه مشکی در ابعاد 90 سانتیمتر و دارای موتور معمولی 3 دور و کلید لمسی می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H51 T

  هود شومینه ای اچ 51 تی ساخت کشور ایران تولید شرکت اخوان دارای نمای شیشه مشکی در ابعاد 90 سانتیمتر و دارای موتور توربو و کلید لمسی و مجهز به ریموت کنترل و سنسور می باشد .

 • هود شومینه ای اخوان مدل H70

  هود اخوان مدل H70 از نوع : شومینه ای در ابعاد 90 سانتی متر با نمای شیشه مشکی و استیل ضد لک مجهز به مجهز به لامپ LED + SMD  (نور بیشتر ) درخشندگی بیشتر و  20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم می باشد .  

  رنگ های موجود: