حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

ارسال در شهر تهران برای خرید های بالای 500هزار تومان رایگان می باشد. اغلب بسته ها در کمتر از 1 روز به دست خریداران در تهران می رسد. اما خرید های زیر 500هزار تومان هزینه حمل به میزان 20 هزار تومان از خریدار گرفته می شود. برای ارسال های شهرستان هزینه ارسال متفاوت بوده و جهت تایید نهایی با خریدار تماس گرفته می شود.

 برای خرید های شهرستان *باید هزینه قبل از ارسال کارت به کارت* شود.

* ارسال کالا در تهران(مناطق 22گانه) : اگر دوستان عزیز قبل از ساعت 11ظهر ثبت سفارش نمایند،درصورت موجودی همان روز سفارششان ارسال می گردد. درغیر اینصورت به صورت تلفنی با مشتری هماهنگی های لازم انجام میگیرد.

* ارسال کالا به شهرستان(خارج از مناطق22 گانه تهران) : بعد از ثبت سفارش هم وطنان عزیز ، در صورت موجودی انبار و یا شرکت ، سفارشات ارسال و تحویل باربری مخصوص آن شهر می شود و به طور متوسط بین 2 تا 4 روز کاری زمان میبرد تا محصولات به شهرتان برسد.

* در بعضی از شهرستان ها باربری ها بار را به درب منزل و یا کار شما میرسانند{در صورت رساندن بار به محل کار یا منزل شما در مناطق خارج از 22 گانه تهران هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد} و بعضی باربری ها این کار را انجام نمی دهند و* هودینگ هیچ گونه تضمینی برای ارسال تا درب منزل شما ندارد* و بستگی به باربری شهرتان دارد. ولی تا رسیدن اجناس به دست شما هودینگ پشتیبان و مسئول بار و سفارش شما می باشد.

بسته ها بايد حداکثر دو روز پس از تاييد پرداخت ارسال شوند. اگر شما روش هاي ديگري را براي پرداخت انتخاب کنيد ممکن است مالياتي بر آن افزوده شود. شما به هرنوع شيوه‌ی حمل را که انتخاب کنيد شماره‌ی پيگيري مرسوله براي شما ارسال خواهد شد.

هزينه هاي ارسال شامل هزينه هاي بسته بندي و پست مي شوند. تعرفه ها بررسي شدند، ما پيشنهاد مي کنيم سفارشات خود را در يک گروه جمع آوري کنيد. ما نمیتوانيم دو سفارش مجزا را با هم در يک گروه جمع آوري کنيم و ماليات براي هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. بسته ها با تاييد خود شما ارسال مي شوند ولي ممکن است شکننده باشند. جعبه ها تقريبا خالي هستند.