الکس

قیمت هود الکس در فروشگاه هودینگ نمایندگی الکس
هودالکس خوبه؟
محصولات الکس برای کدام کشور است؟
قیمت هود الکس؟
با هودینگ همراه باشید

شرکت ستاره طلایی ویستا همان مالک و موسس برند بیمکث است که با نام تجاری دیگر و باتغییر و تحولاتی گسترده تر اقدام به ایجاد یک برند تجاری جدید به نام الکس کرده است برند الکس یک برند ایرانی است اما یک ویژگی کم نظیر در جهان و یک ویژکی بی نظیر در خاور میانه دارد که شرکت الکس و شرکت Kiermar کشور دانمارک طی یک قراردادی جدیدترین و به روز ترین ماشین آلات دنیا را از وارد کرده که محصولاتی با ظرافت بسیار بالا و کیفیتی عالی تولید میکند به جرات میتوان گفت که تکنولوژی مورد استفاده در این شرکت نه تنها در خاورمیانه بی نظیر است بلکه در سطح جهان کم نظیر است.
از مدل های موجود الکس که از کفیت و قیمت خوبی برخوردار هستند و همینطور در طراحی نیز از رقبای خود بالاتر است میتوان به مدل اکونومی اشاره کرد شما میتوانید در سایت هودینگ نمایندگی فروش الکس تمامی محصولات را بررسی ، مقایسه و خریداری کنید همچنین میتوانید تمامی لیست قیمت ها را مشاهده و دانلود کنید

نمایش 1 - 12 از 24 آیتم
 • هود شومینه ای الکس مدل فلت مشکی Flat
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل فلت Flat رنگ مشکی دارای موتور فلزی توربو 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل فلت آینه Flat-G
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل فلت جی Flat-G طرح شیشه آینه دارای موتور فلزی توربو 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل ترنادو Tornado
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل ترنادو Tornado رنگ مشکی دارای پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل اکونومی ECONOMIC
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل اکونومی ECONOMIC رنگ مشکی دارای پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل ویند Wind
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل ویند WIND رنگ مشکی دارای پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل هایپر Hyper
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل هایپر Hyper رنگ مشکی دارای پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دما و حرارت می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل لادر 90 Ladder
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل لادر  Ladder90 رنگ مشکی دارای موتور فلزی توربو 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل لادر 60 Ladder
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل لادر  Ladder60 رنگ مشکی دارای موتور فلزی توربو 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 60 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل استپ جک برقی Step-E
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل استپ جک برقی Step-E رنگ مشکی دارای موتور پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک برقی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل استپ جک گازی Step-M
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل استپ جک گازی Step-M رنگ مشکی دارای موتور پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای الکس مدل استپ سفید Step-MW
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل استپ سفید Step-MW رنگ مشکی سفید دارای موتور پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز و جک گازی می باشد .

  0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • هود شومینه ای الکس مدل کانن یک CANNON1
  0 ریال

  هود شومینه ای الکس Alex مدل کانن یک CANNON1 رنگ مشکی دارای موتور پروانه پروپیلن الیاف دار نسوز 4 دور می باشد . این هود طرح مورب سایز 90 مجهز به ریموت کنترل و سنسور دود و گاز می باشد .

  0 ریال