جستجوی پیشرفته محصولات

موجود بودن
سازنده
تعداد شعله
تایمر
طول
عرض
منبع انرژی

ای ال کی ELK

فروش اینترنتی انواع اجاق گازهای ای ال کی ELK (خرید اجاق گاز ای ال کی ) با گارانتی و تخفیف ویژه در فروشگاه هودینگ

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
 • اجاق گاز ای ال کی مدل G11
  0 ریال

  اجاق گاز ای ال کی مدل g11 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز وسط می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

  0 ریال
 • اجاق گاز ای ال کی مدل G21
  0 ریال

  اجاق گاز ای ال کی مدل g21 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

  0 ریال
 • اجاق گاز ای ال کی مدل G13
  0 ریال

  اجاق گاز ای ال کی مدل g13 شیشه ای با فریم استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک و قطعات ساباف ایتالیایی می باشد . این کالا در هودینگ ناموجود است .

  0 ریال
 • اجاق گاز ای ال کی مدل G12
  0 ریال

  اجاق گاز ای ال کی مدل g12 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

  0 ریال
 • اجاق گاز ای ال کی مدل کندیک
  0 ریال

  اجاق گاز ای ال کی مدل کندیک استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

  0 ریال
 • اجاق گاز ای ال کی مدل G14
  0 ریال

  این کالا در هودینگ ناموجود است . اجاق گاز ای ال کی مدل G14 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

  0 ریال