جستجوی پیشرفته محصولات

سازنده
تعداد شعله
طول
عرض
منبع انرژی

ای ال کی ELK

فروش اینترنتی انواع اجاق گازهای ای ال کی ELK (خرید اجاق گاز ای ال کی ) با گارانتی و تخفیف ویژه در فروشگاه هودینگ

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
 • اجاق گاز ای ال کی مدل G11

  اجاق گاز ای ال کی مدل g11 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز وسط می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد . این کالا در هودینگ ناموجود است .

 • اجاق گاز ای ال کی مدل G21

  اجاق گاز ای ال کی مدل g21 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد . این کالا در هودینگ ناموجود است .

 • اجاق گاز ای ال کی مدل G13

  اجاق گاز ای ال کی مدل g13 شیشه ای با فریم استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک و قطعات ساباف ایتالیایی می باشد . این کالا در هودینگ ناموجود است .

 • اجاق گاز ای ال کی مدل G12

  این کالا در هودینگ ناموجود است . اجاق گاز ای ال کی مدل g12 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

 • اجاق گاز ای ال کی مدل کندیک

  این کالا در هودینگ ناموجود است . اجاق گاز ای ال کی مدل کندیک استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .

 • اجاق گاز ای ال کی مدل G14

  این کالا در هودینگ ناموجود است . اجاق گاز ای ال کی مدل G14 استیل از نوع اجاق گاز صفحه استیل 5 شعله با پلوپز بغل می باشد . صفحه اجاق مجهز به محافظ چدنی در برابر حرارت تولید شده است و همچنین دارای ترموکوبل  و فندک و سیستم ایمنی اتوماتیک می باشد .