6 رای   - 

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای اخوان کد GI35

گاز شیشه ای پنج شعله

موجود
7,600,000 ریال
تخفیف 540,000 ریال
7,060,000 ریال

اطلاعات بیشتر

وجود اجاق گاز در منازل امروزی امری امکان ناپذیر است. در بازار لوازم خانگی تنوع حتی به شکل اجاق گازها هم سرایت کرده و از اشکال همیشگی، آنها را به سمت اشکالی متفاوت و چندضلعی سوق داده است.به صورتی که امروزه میتوان از گازهای رومیزی یا توی کار کابینت، همانند گازهای قدیم که به صورت جدا و جاگیر بودند، بهره جست.

در این میان شرکت اخوان با سابقه نزدیک به نیم قرن خدمت در عرصه ی تجهیزات آشپزخانه برای خانواده های ایرانی اقدام به ساخت گاز صفحه ای رومیزی مدل Gi35 کرده است.این گاز 5 شعله است که جانمایی متناسب شعله ها از ولوم گاز باعث مصونیت بیشتر ولوم ها در برابر گرمایش گاز شده است. این به این معنی است که ولوم ها مقدار خیلی کمی گرم می شوند.

نمای ظاهری این گاز شیشه ی مشکی است که در دمای 500 درجه بالای صفر و 500 درجه پایین صفر فشرده شده و در برابر حرارت بسیار مقاوم است،اگرچه در صورت بروز هرگونه مشکل تا 18 ماه ضمانت تعویض اجاق گاز را به همراه دارد.

جنس این سر شعله ها از چدن بوده و شکل ظاهری آن دایره بوده که باعث ثبات بیشتر قابلمه و ظروف بر روی آن می شود. شعله پلوپز وسط گاز قرار دارد و این شعله دارای وک است به این معنی که شعله گاز دارای پلوپز دوحالته است. برای شست و شوی آن به راحتی از ابر و مایع میتوان استفاده کرد که کاملا هم شیشه گاز و سر شعله ها را تمیز میکند.

اجزاو قطعات این گاز ایرانی بوده است. این گاز دارای گوشه های ابزار خورده است به این معنی که گوشه ها دارای صیقل است که علاوه بر زیبایی کار باعث بیشتر خوابیدن گاز بر روی کابینت می شود. از نظر اندازه دارای طول 86 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر است که اندازه ی استاندارد گازهای 5 شعله ی رومیزی است. از نظر سطح مصرف انرژی نمره ی A را به خود اختصاص داده است.

ویژگی ها

ابعاد

طول : 86
عرض : 50

سایر مشخصات محصول

جنس صفحه : شیشه
نمای ظاهری : شیشه مشکی
تعداد شعله : 5 شعله
تایمر :
وضعیت وک (پلوپز) : دوال (پلوپز دوحالته) دارد
ترموکوپل :
نوع سوخت مصرفی : گاز شهری
فندک الکتریکی :
محل قرار گرفتن پلوپز : وسط اجاق
قطر گاز گرد :
ویژگیهای دیگر اجاق : جنس صفحه شیشه،جنس شعله پخش کن چدن،دارای وک ،راندمان احتراق بالا ، اجزا و قطعات SABAF ایتالیایی، با سطح مصرف انرژی A،با 20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم
تعداد سرشعله پلوپز : 1 سر شعله پلوپز
تعداد سرشعله بزرگ : 1 سرشعله بزرگ
تعداد سرشعله متوسط : 2 سرشعله متوسط
تعداد سرشعله کوچک : 1 سرشعله کوچک

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها

مقالات مرتبط