4 رای   - 

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای اخوان کد GI24S

گاز شیشه ای پلو پز کنار ایرانی

موجود
تخفیف 0 ریال
9,210,000 ریال

اطلاعات بیشتر

وجود اجاق گاز در منازل امروزی امری امکان ناپذیر است. در این میان تنوع در محصولات چه به لحاظ ظاهری و چه به لحاظ کیفیتی خریداران را دچار سردرگمی میکند. در اینجا شما را با یکی از محصولات بی نظیر شرکت اخوان آشنا می کنیم.

در این میان شرکت اخوان با سابقه نزدیک به نیم قرن خدمت در عرصه ی تجهیزات آشپزخانه و بزرگترین تولید کننده اجاق گاز صفحه ای در خاورمیانه اقدام به ساخت گاز صفحه ای رومیزی مدل Gi24S کرده است.این گاز در بین دیگر تولیدات این شرکت از قیمت پایین و کیفیت بالایی برخوردار است که این محصول را هم رغیب با دیگر محصولات مشابه در بازار می کند.

اجزاء و قطعات این گاز ایرانی  بوده است.از نظر اندازه دارای طول 86 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر است که اندازه ی استاندارد گازهای 5 شعله ی رومیزی است. از نظر سطح مصرف انرژی نمره ی A  را به خود اختصاص داده است.

نمای ظاهری این گاز شیشه ی مشکی است که در دمای 500 درجه بالای صفر و 500 درجه پایین صفر فشرده شده و در برابر حرارت بسیار مقاوم است،اگرچه در صورت بروز هرگونه مشکل تا 2 سال ضمانت تعویض اجاق گاز را به همراه دارد.

شعله پلوپز سمت راست گاز قرار دارد و این شعله دارای وک است به این معنی که شعله گاز دارای پلوپز دوحالته است.جنس این سر شعله ها از چدن بوده که رنگ آن ثابت است. شکل ظاهری گارد سر شعله ها رو به پایین است که امکان نگهداری از قابلمه و ظروف و جلوگیری از سر خوردن راحت آن را می کند. همچنین سر شعله ها دارای این امکان هستند که به راحتی برای شست و شو جدا شوند.برای شست و شوی نیازی به استفاده از اسکاچ یا سیم ظرف شویی نیست و میتوان از ابر و مایع ظرف شویی بهره گرفت و به آسانی گاز را تمیز و براق نمود.

 

ویژگی ها

ابعاد

طول : 86
عرض : 50

سایر مشخصات محصول

جنس صفحه : شیشه
نمای ظاهری : شیشه مشکی
تعداد شعله : 5 شعله
تایمر :
وضعیت وک (پلوپز) : دوال (پلوپز دوحالته) دارد
ترموکوپل :
نوع سوخت مصرفی : گاز شهری
فندک الکتریکی :
محل قرار گرفتن پلوپز : بغل اجاق سمت راست
قطر گاز گرد :
ویژگیهای دیگر اجاق : جنس صفحه شیشه،جنس شعله پخش کن چدن،دارای وک ،راندمان احتراق بالا ، اجزا و قطعات SABAF ایتالیایی، با سطح مصرف انرژی A،با 20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم
تعداد سرشعله پلوپز : 1 سر شعله پلوپز
تعداد سرشعله بزرگ : 1 سرشعله بزرگ
تعداد سرشعله متوسط : 2 سرشعله متوسط
تعداد سرشعله کوچک : 1 سرشعله کوچک

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها

مقالات مرتبط