8 رای   - 

شیر روشویی چشمی قهرمان

 • کروم (Chrome)
موجود
20,660,000 ریال
تخفیف 5,380,000 ریال
15,280,000 ریال

اطلاعات بیشتر

از جمله این اقدامات تاثیر گذار در امر آبرسانی منازل اختراع شیرآلات بوده است. شیر آلات برای تنظیم میزان فشار آب و همینطور برای کنترل گرمی و سردی آب استفاده می شوند. از دیرباز تا کنون انسان پیوسته در جهت کنترل آب اقداماتی انجام داده است. شرکت شیر آلات قهرمان با تجربه ی 35 ساله در ساخت شیرآلات در کشور و همچنین صادر به دیگر کشورهای جهان که این برند محبوب و همه پسند را یکی از رقیبان تولید شیرآلات در جهان کرده است. این کمپانی محبوب با استفاده از تکنولوژی برتر اقدام به ساخت شیرآلاتی کرده است که علاوه بر تنوع دارای قیمت مناسب و از همه مهمتر کیفیت بالا می باشد. از جمله این تولیدات شیر روشویی مدل چشمی کرده است.

در این مدل از شیر استفاده از چشمی در شیر زحمت باز و بست کردن شیر را از مصرف کننده گرفته است و از کیفیت بالا برخوردار است همچنین ضمانت تعمیر و تعویض را دارا می باشد.

شیرآلات قهرمان دارای گارانتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. کارتریج استفاده شده در شیر روشویی چشمی سدال اسپانیا است.بدنه ی محصولات قهرمان از جنس برنج است که آبکاری نیکل کروم با ضخامت 15 میکرون شده است.اندازه ی شیر روشویی چشمی در قسمت آبریز دارای ارتفاع 15 می باشد.

 

ویژگی ها

ویژگی های شیر روشویی

نوع علم روشویی : چشمی (الکترونیکی)
اندازه پایه روشویی : علم پایه کوتاه

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : روشویی (دستشویی،توکاسه)
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
1

 • سعید
  1397-09-06

  سلام
  سنسور با باتری کار میکنه با نیاز به برق مستقیم داره؟

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر.این مدل فقط باطری می باشد.

*

برچسب ها