اجاق گاز صفحه شیشه ای 5 شعله بورنیک مدل روناک ان تی

اجاق گاز صفحه شیشه ای مدل روناک Ronak NT  دارای 5 شعله مشکی  با پلوپز وسط در ابعاد 88x52 سانتیمتر ساخت شرکت بورنیک bornik دارای فندک الکتریکی ، سرشعله و فنجانى آرياتكنيك , ميكروسوييچ ساخت تركيه می باشد.

موجود
8,750,000 ریال

اطلاعات بیشتر

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات بورنیک

لوازم آشپزخانه بورنیک

مشخصات اجاق گازهای بورنیک


    ابعاد 88×52 سانتی‌متر
    طول گاز 88 سانتی‌متر
    سرشعله و فنجانى آرياتكنيك
    ميكروسوييچ ساخت تركيه
    تعداد شعله 5
    جنس صفحه شیشه
    فندک اتوماتیک دارد
    شعله پلوپز دارد
    محل شعله پلوپز وسط
    نوع شیشه سکوریت
    نوع ولوم فلزی
    جنس شبکه چدن
    کابل برق دارد
    ترموکوبل دارد و يكسال بيمه ايران
    555 روزگارانتى


گاز بورنیک مدل روناک شیشه مشکی از تولیدات بسیار زیبا و کاربردی شرکت معتبر و شناخته شده بورنیک می باشد که برای آشپزخانه های امروزی طراحی ، ساخته و عرضه شده است و با توجه به اینکه گاز بورنیک مدل روناک از طراحی ساده ای برخوردار می باشد ، اما به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا در تولید آن، ظاهری بسیار زیبا پیدا کرده و در بازار به عنوان یک جنس با کیفیت به خریداران معرفی میشود.

سر شعله های گاز بورنیک مدل روناک را به شبکه های چدنی لعابدار تجهیز نموده و از دیگر ویژگیهای گاز بورنیک مدل روناک به فندک اتوماتیک، شیشه سکوریت،پنج شعله اشاره نمود. گاز بورنیک مدل روناک صفحه ای علاوه بر تنوع در چینش سرشعله ها، محل قرار گیری ولوم ها و طرح شبکه رویی، در انواع مختلف تمام شیشه، تمام فلز یا ترکیب شیشه و فلز ساخته می شوند.

بورنیک نام برند جدیدی از شرکت آروما می باشد که دارای گارانتی و ضمانت آرمان سرویس می باشد . پس از انتخاب یک محصول خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری محصولات است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی ورفتاری مناسب که بتواند باحفظ حرمت وایجاد اعتماد وآرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد ازجمله برنامه‌هایی است که همواره دردستور کار شرکت آروما  است. آروما خدمات پشتیبانی رابه عنوان یکی ازمراحل اصلی چرخه حیات محصول وپل ارتباطی پایدار بامشتریانش میداند و همواره مجموعه خدمات آروما تحت نام آرمان سرویس+ تمام تلاش خود رابکار گرفته تابارفع ابهامات ومشکلات، شرایط لازم برای رضایت و خشنودی هرچه بیشترمشتری فراهم کند.

ویژگی ها

ابعاد

طول : 80
عرض : 52

سایر مشخصات محصول

جنس صفحه : شیشه
نمای ظاهری : شیشه مشکی
تعداد شعله : 5 شعله
تایمر :
وضعیت وک (پلوپز) : دوال (پلوپز دوحالته) دارد
ترموکوپل :
منبع انرژی : قابلیت تنظیم با گاز شهری و گاز سیلندری مایع
فندک الکتریکی :
محل قرار گرفتن پلوپز : وسط اجاق
قطر گاز گرد :
ویژگیهای دیگر اجاق : جنس صفحه شیشه مشکی , سرشعله و فنجانى آرياتكنيك, ميكروسوييچ ساخت تركيه, تعداد شعله 5, فندک اتوماتیک دارد, نوع شیشه سکوریت, نوع ولوم فلزی, جنس شبکه چدن, کابل برق دارد, ترموکوبل و فندک دارد, 555 روزگارانتى
تعداد سرشعله پلوپز : 1 سر شعله پلوپز
تعداد سرشعله بزرگ : 1 سرشعله بزرگ
تعداد سرشعله متوسط : 2 سرشعله متوسط
تعداد سرشعله کوچک : 1 سرشعله کوچک

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها