ناب استیل

قیمت هود ناب استیل در فروشگاه هودینگ نمایندگی ناب استیل
شرکت ناب استیل ابتدا در سال 1362 شروع به تولید قاشق و چنگال در استان مازندران شروع به کار کرد ابتدا محصولات خود را صرفا برای رستوران ها و محصولاتی هتلی گسترش داد اما در سال 1385 با افتتاح یک کارخانه در مرزن آباد همگام با بقیه محصولات خود شروع به تولید لوازم آشپزخانه کرده است و در این سالها توانسته کیفیتی خوب قیمتی ارزان را که از طراحی پویا و زیبا بهره می برد ارائه دهد.گروه صنعتی ناب استیل با بازخورد مناسبی که از مشتریان مختلف خود دریافت می‌نماید، سعی در ارتقا کیفیت محصولات و خدمات فعلی خود دارد و در جهت افزایش تنوع محصولات قابل عرضه نیز برنامه‌هایی دارد.
شما میتوانید تمامی محصولات ناب استیل را در هودینگ بررسی،مقایسه و خرید کنید همچنین لیست قیمت ناب استیل را مشاهده و یا دانلود کنید
در ادامه اشاره ای داریم به روند تولید هود آشپزخانه در کارخانه این تولید کننده ایرانی

برای قطعات جدید و تمامی محصولات تولیدی، اسمبل کردن یک نمونه هود و انجام تست های الکتریکی ولتاژ بالا (۱۷۵۰ ولت)، تست ارت ،تست نشت الکتریکی و اندازه‌گیری میزان توان انجام می‌شود.

قرارگیری هود در اتاقک رطوبت برای مدت ۴۸ ساعت در رطوبت ۹۳ درصدی به صورت رندوم برای محصولات انجام می‌شود.

اندازه‌گیری میزان و قدرت مکش هود با دستگاه ساکشن تست در مرحله پیش از ساخت و برای قطعات جدید انجام می‌شود.

فن موتور هود در مرحله پیش از ساخت و برای قطعات جدید مورد تست بالانس با دستگاه بالانس قرار می‌گیرد.

میزان سرعت خروجی هوای هود در مرحله پیش از ساخت و برای قطعات جدید با دستگاه سرعت‌سنج اندازه‌گیری می‌شود.

میزان قدرت  و شدت روشنایی لامپ  در مرحله پیش از ساخت و برای قطعات جدید با دستگاه لوکس‌متر اندازه گیری می‌شود.

قسمت‌های شیشه ای هود مورد تست ضربه‌زن برای بدست آوردن میزان مقاومت شیشه در مرحله پیش از ساخت و برای قطعات جدید انجام می‌شود.

نصب هود در جای خود و روشن کردن اجاق گاز زیر ان به مدت ۷۲ ساعت در مرحله پیش از ساخت و برای قطعات جدید انجام می‌شود.

گروه صنعتی ناب استیل با تجربه‌ای ۳۴ ساله، طیف وسیعی از لوازم آشپزخانه، پذیرایی و هتلی را تولید و عرضه می‌نماید. محصولات گروه صنعتی ناب استیل در سه برند عرضه می‌شوند؛ قاشق و چنگال و کارد استیل با نام تجاری ناب استیل، ظروف آشپزخانه و هتلی مانند قابلمه و شفینگ‌دیش با نام تجاری مستر و لوازم توکار آشپزخانه شامل هود، گاز، فر، مایکروویو و سینک با نام تجاری مسترپلاس. اولویت اصلی گروه صنعتی ناب استیل تولید و عرضه محصولات باکیفیت و به‌روز بوده است.

نمایش 1 - 12 از 38 آیتم
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H3
  0 ریال

  هود شومینه ای ناب استیل از جنس شیشه-استیل H3 در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H3i
  0 ریال

  هود شومینه ای H3I ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت با پوشش تفلون (3 دور + 1 دور Intensive) و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H1
  0 ریال

  هود شومینه ای H1 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H2
  0 ریال

  هود شومینه ای H2 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه و دارای دودکش منحنی است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H4i
  0 ریال

  هود شومینه ای H4I ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H5
  0 ریال

  هود شومینه ای H5 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H6
  0 ریال

  هود شومینه ای H6 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H6i
  0 ریال

  هود شومینه ای H6i ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور فلزی 4 دور پرقدرت با پوشش تفلون (3 دور + 1 دور Intensive) و فیلتر آلومینیومی چند لایه است.

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H7
  0 ریال

  هود شومینه ای H7 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور 3 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H10
  0 ریال

  هود شومینه ای H10 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 60 سانتی متر مجهز به موتور 3 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای ناب استیل مدل H11
  0 ریال

  هود شومینه ای H11 ناب استیل از جنس شیشه-استیل در ابعاد 90 سانتی متر مجهز به موتور 3 دور پرقدرت با 2 فن فلزی و فیلتر آلومینیومی چند لایه است. 

  0 ریال
 • هود شومینه ای مستر پلاس مدل 101
  0 ریال

  هود شومینه ای 101 مستر پلاس از جنس شیشه-استیل در ابعاد 70 سانتی متر مجهز به موتور 3 دور پرقدرت و فیلتر آلومینیومی 5 لایه است. هود شیشه استیل 101 با طراحی ویژه، قابلیت تغییر رنگ بدنه به ۵ رنگ مجزا و دلخواه و یا تغییر اتوماتیک رنگ‌ها را دارد. از مهمترین قابلیت‌های این هود، قابلیت استفاده از فیلتر...

  0 ریال
  رنگ های موجود: