جستجوی پیشرفته محصولات

موجود بودن
سازنده
جنس صفحه
نمای ظاهری
تعداد شعله
تایمر
عرض
منبع انرژی
محل قرار گرفتن پلوپز
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
 • اجاق گاز ناب استیل مدل G9535
  0 ریال

  اجاق گاز توکار ناب استیل مدل G9535 از جنس شیشه مشکی و 5شعله است . اجاق گاز ۵ شعله شیشه‌ای G 9535 با فاصله مناسب شعله‌ها از یکدیگر ساخته شده است. شیشه مورد استفاده در این اجاق گاز نشکن، ضد خش و قابل شستشو است.

  0 ریال
 • اجاق گاز مستر مدل G59
  0 ریال

  اجاق گاز توکار ناب استیل Nab Steel مدل G59 از جنس شیشه مشکی و استیل و 5شعله است . اجاق گاز ۵ شعله شیشه‌ای G 59 با فاصله مناسب شعله‌ها از یکدیگر ساخته شده است. شیشه مورد استفاده در این اجاق گاز نشکن، ضد خش و قابل شستشو است.

  0 ریال
 • اجاق گاز ناب استیل مدل G59S
  0 ریال

  اجاق گاز توکار ناب استیل Nab Steel مدل G59S از جنس شیشه مشکی و استیل و 5شعله است . اجاق گاز ۵ شعله G 59S با استفاده از شعله‌پخش‌کن سری ۳ ساباف ایتالیا ساخته شده است. این اجاق گاز به پنل جلویی آلومینیومی مجهز بوده که بر زیبایی آن افزوده است.

  0 ریال
 • اجاق گاز ناب استیل مدل G66
  0 ریال

  اجاق گاز توکار ناب استیل Nab Steel مدل G66 از جنس شیشه مشکی و استیل و 5شعله است . اجاق گاز ۵ شعله G 66 با استفاده از شعله پخش کن سری ۳ ساباف ایتالیا ساخته شده است. این اجاق گاز به پنل جلویی آلومینیومی مجهز بوده که بر زیبایی آن افزوده است.شیشه مورد استفاده در این اجاق گاز نشکن، ضد خش و قابل شستشو...

  0 ریال
 • اجاق گاز ناب استیل مدل G78
  0 ریال

  اجاق گاز توکار ناب استیل Nab Steel مدل G78 از جنس شیشه مشکی و 5شعله است . اجاق گاز ۵ شعله شیشه‌ای G 78 با فاصله مناسب شعله‌ها از یکدیگر ساخته شده است. شیشه مورد استفاده در این اجاق گاز نشکن، ضد خش و قابل شستشو است.

  0 ریال