شیرآلات مهتاب کسری
1 رای   - 

شیرآلات مهتاب کسری

 شیرآلات کسری Kasra مدل مهتاب شامل محصولات زیر می باشد :

شیر آفتابه مهتاب کسری/ شیر دوش مهتاب کسری/ شیر روشویی مهتاب کسری/ شیر ظرفشویی مهتاب کسری

موجود
5,950,000 ریال
تخفیف 900,000 ریال
5,050,000 ریال

ارسال رایگان در تهران
ارسال رایگان در تهران
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
فقط در شهر تهران
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت برگشت کالا
7 روز ضمانت برگشت کالا
تعویض در صورت معیوب بودن کالا

محتویات بسته

اطلاعات بیشتر

این ست شیرآلات کسری شامل محصولات زیر هست :

1-شیر آفتابه مهتاب کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر توالت (آفتابه) مهتاب کروم، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 12 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است.

کارتریج استفاده شده در شیر توالت (آفتابه) مهتاب کروم از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.رنگ بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1605 گرم می باشد.

2-شیر دوش مهتاب کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر دوش مهتاب کروم، فاصله ی بین دو لوله 18 سانتی متر است و طول دسته آن 12 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. در قسمت آبریز اندازه ی آبریز 10 می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر دوش مهتاب کروم از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.رنگ بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 2055 گرم می باشد.

3-شیر روشویی مهتاب کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی روشویی مهتاب کروم، طول دسته آن 12 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. در قسمت آبریز دارای اندازه 10 سانتی متر می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر روشویی مهتاب کروم از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.رنگ بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1670 گرم می باشد.

4-شیر ظرفشویی مهتاب کسری

شیرآلات کسری دارای گارانتی 5 ساله است. اندازه ی شیر ظرفشویی مهتاب کروم، طول دسته آن 12 سانتی متر است. بدنه ی شیر اهرمی است. اندازه در قسمت آبریز 30 سانتی متر می باشد.

کارتریج استفاده شده در شیر ظرفشویی مهتاب کروم از ضخامت 40 میلیمتر برخوردار است.رنگ بدنه ی این محصول کسری از جنس کروم می باشد.

ضخامت آبکاری این محصول 20 میکرون می باشد.همچنین دارای استاندارد CE از اروپا و ISO9001 می باشد. وزن این محصول 1955 گرم می باشد.

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : بسته کامل (ست شیرالات)
نمای ظاهری : رنگ کروم (Chrome)
رنگ هود : کروم

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها