جستجوی پیشرفته محصولات

وایز

قیمت هود وایز در فروشگاه هودینگ نمایندگی وایز
هود وایز ساخت کجاست؟
آیا هود وایز خوب است؟
قیمت هود های وایز؟
خدمات پس از فروش و نمایندگی وایز چگونه است؟
اگر به دنبال جواب این سوالات میگردید مسیر را درست امده اید و در این توضیحات با ما همراه باشید

وایز یکی از برند هایی است که در این سالها توانسته نام خود را با گوش همه ایرانی ها آشنا کند وایز یک شرکت چند ملیتی لست که اصالت آن چینی است اما نظر همه ما را درباره محصولات چینی تغییر میدهد چرا که وایز در ساخت هود های خود از موتور های سوپر سایلنس با موتور و پروانه فلزی استفاده میکند و تمامی قطعات آن در ایتالیا تولید میشود بدون کم ترین صدایی و در طول زمان هم قابلیت سوپر سایلنس خود را حفظ میکند. هود هایی که میخواهند صدای کمتری داشته باشند از پروانه و موتور های پلاستیکی استفاده میکنند اما پلاستیک هر چقدر هم مقاوم باشد در مدت زمان طولانی بسیار آسیب پذیر است و شرکت هایی که میخواهند موتور آنها کمترین صدا را بدهد از پلاستیک استفاده میکنند اما هود وایز با استفاده از فناوری های روز دنیا و طراحی منحصر به فرد خود توانسته یک موتور فلزی با پروانه های فلزی تولید کند که هم از قابلیت سوپر سایلنس برخوردار است و هم در طول زمان این قابلیت را حفظ میکند و اصطلاحا به صدا نمی افتد که این بسیار جای تحصین دارد.
خدمات پس از فروش وایز 18 ماه گارانتی است و 60 ماه خدمات پس از فروش دارد شعار اصلی این شرکت در سراسر دنیا این است <<فروش پایان معامله نیست آغاز تعحد است، وایز سرویس آسودگی خاطر>>
در بین هود های وایز میتوان به دو مدل شیک و کاربردی هود وایز مدل 207 و هود وایز مدل 208 اشاره کرد
شما تمامی مدل های وایز را میتوانید در سایت هودینگ بررسی،مقایسه و خریداری کنید همچنین تمامی لیست قیمت های محصولات وایز را میتوانید مشاهده و دانلود کنید

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
 • هود وایز مدل WH210
  0 ریال

  از مهمترین ویژگی های هود 210 وایز : طول 90 سانتی متر - دارای موتور 5 سرعته  و کم صدا - درب شیشه ای اتوماتیک -موتور فلزی - دارای 5 عدد لامپ ال ای دی - قدرت مکش 850 متر مکعب - مجهز به سنسور دود و سنسور بو و حرارت - مجهز به Silence Kit

  0 ریال
 • هود مخفی وایز مدل WH211
  0 ریال

  جدیدترین هود محصول شرکت وایز در ابعاد 70 سانتیمتر و طرح مخفی با نمای استیل و 18 ماه گارانتی عرصه شد .  

  0 ریال
 • هود شومینه ای وایز مدل WH201
  0 ریال

  هود شومینه ای 201  ساخت شرکت وایز 90 سانت رنگ مشکی دارای موتور فلزی 5 سرعته و تایمر دیجیتال مجهز به نمایشگر تمام لمسی و ریموت کنترل می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای وایز مدل WH203
  0 ریال

  هود شومینه ای 203  ساخت شرکت وایز 90 سانت مورب رنگ شیشه مشکی و استیل دارای موتور فلزی 5 سرعته و مجهز به سنسور دود و حرارت و ریموت کنترل می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای وایز مدل WH205
  0 ریال

  هود شومینه ای 205 ساخت شرکت وایز 90 سانت رنگ شیشه مشکی و استیل دارای درب شیشه ای اتومات و  موتور فلزی 5 سرعته و تایمر دیجیتال مجهز به نمایشگر تمام لمسی و ریموت کنترل و سنسور می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای وایز مدل WH206
  0 ریال

  هود شومینه ای 206 ساخت شرکت وایز 90 سانت طرح مورب رنگ شیشه مشکی و استیل دارای موتور فلزی 5 سرعته و درب شیشه ای اتومات مجهز به سنسور و ریموت کنترل می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای وایز مدل WH207
  0 ریال

  هود شومینه ای 207 ساخت شرکت وایز 90 سانت رنگ مشکی دارای موتور فلزی 5 سرعته سوپر سایلنت و مجهز به نمایشگر لمسی و ریموت کنترل و سنسور می باشد .

  0 ریال
 • هود شومینه ای وایز مدل WH208
  0 ریال

  هود شومینه ای 208  ساخت شرکت وایز 60 سانت رنگ مشکی دارای موتور فلزی 5 سرعته و مجهز به سنسور و ریموت کنترل می باشد .

  0 ریال
 • هود وایز مدل WH209
  0 ریال

  هود شومینه ای 209 ساخت شرکت وایز 90 سانت طرح مورب رنگ سفید دارای موتور فلزی 5 سرعته و مجهز به سنسور و ریموت کنترل می باشد .

  0 ریال