جستجوی پیشرفته محصولات

سازنده
رنگ شیرآلات
سمت دستگیره اهرم
نوع علم روشویی
طرح شیر ظرفشویی
اندازه پایه روشویی
شیر تصفیه آب

آتیه

شرکت آتیه یکی از بهترین برندهای شیرآلات بهداشتی ساختمان می باشد. ویژگی محصولات شرکت آتیه این است که علاوه بر داشتن کیفیت مناسب که قابل رقابت با برندهای اول بازار است از قیمت های مناسبی نیز برخوردار است. همچنین شیرآلات این محصول دارای 5 سال گارانتی می باشد.بعد از مشاهده ی محصولات آتیه در این قسمت، می توانید آنها را به سبد خرید خود اضافه نمایید.
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
 • شیر آفتابه ستاره آتیه

  ناموجود شیرآلات آتیه دارای نشان استاندارد،  5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. این شیر آفتابه ارزانترین شیر آفتابه اهرمی برند آتیه بوده و در صورت خرید سری این محصول میتوانید شیر توالت ستاره را با 10 درصد تخفیف خرید نمایید.

 • شیر دوش ستاره آتیه

  ناموجود شیرآلات آتیه دارای نشان استاندارد،  5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. این شیر دوش ارزانترین شیر دوش اهرمی برند آتیه بوده و در صورت خرید سری این محصول میتوانید شیر دوش ستاره را با 10 درصد تخفیف خرید نمایید.

  رنگ های موجود: 
 • شیر روشویی ستاره آتیه

  ناموجود شیرآلات آتیه دارای نشان استاندارد،  5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. این شیر روشویی ارزانترین شیر روشویی اهرمی برند آتیه بوده و در صورت خرید سری این محصول میتوانید شیر روشویی ستاره را با 10 درصد تخفیف خرید نمایید.

 • شیر ظرفشویی ستاره آتیه

  ناموجود شیرآلات آتیه دارای نشان استاندارد،  5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. این شیر ظرفشویی ارزانترین شیر ظرفشویی برند آتیه بوده و در صورت خرید سری این محصول میتوانید شیر ظرفشویی ستاره را با 10 درصد تخفیف خرید نمایید.

  رنگ های موجود: