2 رای   - 

اجاق گاز صفحه استیل اخوان کد V22

اجاق گاز صفحه استیل اخوان مدل V22 با شعله پخش کن های راندمان بالا HE (High Efficiency)

سری جدید ایتالیایی با راندمان بیشتر و آلایندگی کمتر با شعله پخش کن چدنی و دارای وک

اجزا و قطعات ایتالیایی SABAF

ضد خش و با استنلس استیل آجدار مدل ونوس Model Venus

موجود
15,830,000 ریال
تخفیف 790,000 ریال
15,040,000 ریال

اطلاعات بیشتر

هر آشپزخانه ای نیاز به گاز دارد و هر فردی که تهیه غذا به عهده آن می باشد از اهمیت گاز با خبر می باشد. در بازار لوازم خانگی تنوع حتی به شکل اجاق گازها هم سرایت کرده و از اشکال همیشگی، آنها را به سمت اشکالی متفاوت و چندضلعی سوق داده است.به صورتی که امروزه میتوان از گازهای رومیزی یا توی کار کابینت، همانند گازهای قدیم که به صورت جدا و جاگیر بودند، بهره جست.

شرکت اخوان با سابقه نزدیک به نیم قرن خدمت در عرصه ی تجهیزات آشپزخانه برای خانواده های ایرانی اقدام به ساخت گاز صفحه ای رومیزی مدل V22 ونوس کرده است.این گاز 5 شعله است که جانمایی متناسب شعله ها از ولوم گاز باعث مصونیت بیشتر ولوم ها در برابر گرمایش گاز شده است.وجود نوار استیل در جلوی گاز علاوه بر زیبایی بخشی به کار موجب این مصونیت هم شده است.

نمای ظاهری این گاز شیشه ی استیل است که در برابر حرارت و ضربه مقاوم می باشد،اگرچه در صورت بروز هرگونه مشکل تا 18 ماه ضمانت اجاق گاز را به همراه دارد.

سرشعله های آن قارچی شکل است که بیشتر در جای خود چفت میشوند که این امر موجب عدم تکان خوردن راحت می شود و امنیت گاز را در برابر کودکان افزایش میدهند، جنس این سر شعله ها از چدن بوده و برای شست و شوی آن به راحتی از ابر و مایع میتوان استفاده کرد. گارد های این گاز به صورت شبکه ای می باشد که در این صورت شما می توانید به راحتی هر گونه ظرف و قابلمه ای که دارید روی آن بگذارید. جای ولوم این گاز نیز به صورت شیبدار می باشد که دسترسی به آن را راحت کرده است.

اجزاو قطعات این گاز SABAF ایتالیا بوده است. از نظر راندمان احتراق 25% بیشتر از حد استاندارد دیگر گازهای رومیزی بوده که به این معنی است که قدرتی مشابه گازهای مبل یا غیر رومیزی دارد و سرعت به جوش آمدن آب و پختن غذا را بالاتر برده است. از نظر اندازه دارای طول 86 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر است که اندازه ی استاندارد گازهای 5 شعله ی رومیزی است.

ویژگی ها

ابعاد

طول : 86
عرض : 50

سایر مشخصات محصول

جنس صفحه : استیل
نمای ظاهری : استیل
تعداد شعله : 5 شعله
تایمر :
وضعیت وک (پلوپز) : دوال (پلوپز دوحالته) دارد
ترموکوپل :
نوع سوخت مصرفی : گاز شهری
فندک الکتریکی :
محل قرار گرفتن پلوپز : وسط اجاق
قطر گاز گرد :
ویژگیهای دیگر اجاق : اجزا و قطعات SABAF ایتالیایی، راندمان احراق 25 درصد بالاتر از حد استاندارد،جوش آمدن سریعتر آب بطور قابل ملاحظه،کاهش زمان پخت،کاهش مصرف گاز وآلایندگی کمتر،کاهش 49 درصدی منواکسید کربن ،شعله پخش کن های دارای قفل وبست ،با 20 ماه گارانتی شرکت اخوان جم
تعداد سرشعله پلوپز : 1 سر شعله پلوپز
تعداد سرشعله بزرگ :
تعداد سرشعله متوسط : 2 سرشعله متوسط
تعداد سرشعله کوچک : 2 سرشعله کوچک

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها