جستجوی پیشرفته محصولات

موجود بودن
سازنده
رنگ شیرآلات
سمت دستگیره اهرم
نوع علم روشویی
طرح شیر ظرفشویی
اندازه پایه روشویی
شیر تصفیه آب

شیرالات سیروان کسری

فروش اینترنتی سری سیروان کسری، این سری شامل 4 محصول ( شیر روشویی ، شیر سینک ،شیر افتابه، شیر حمام) می باشد که همگی دارای 5 سال ضمانت هستند. بعد از مشاهده ی این سری، در صورت مورد پسند واقع شدن، می توانید این محصولات را طبق آخرین لیست قیمت ارائه شده از طرف تولید کننده و با تخفیف از سایت خریداری نمایید.

سیروان

یک طراحی زیبا و محصر به فرد که همه را انگشت بر دهان میکند این ست از شیرآلات کسری در طراحی و در زیبایی میاون گفت بین ده شیر برتر بازار است مدلی که مورد استقبال بازار نیز قرار گرفته است بدنه برنجی این شیر نیز از نوع با کیفیت است

شما میتوانید محصولات کسری را در فروشگاه اینترنتی هودینگ نمایندگی مسقیم فروش شیرآلات کسری با تخفیف خریداری و درب منزل تحویل بگیرید

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
 • شیرآلات سیروان کسری
  0 ریال 0 ریال

   شیرآلات کسری Kasra مدل سیروان شامل محصولات زیر می باشد : شیر آفتابه سیروان کسری/ شیر دوش سیروان کسری/ شیر روشویی سیروان کسری/ شیر ظرفشویی سیروان کسری

  0 ریال 0 ریال
 • شیر آفتابه کسری سری سیروان
  0 ریال 0 ریال

  شیر آفتابه دسته اهرمی برند کسری مدل سیروان رنگ کروم ساخت ایران می باشد . همچنین این محصول دارای 2120 گرم وزن و  5 سال ضمانت و گارانتی و تخفیف ویژه فروشگاه هودینگ می باشد .

  0 ریال 0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • شیر دوش کسری سری سیروان
  0 ریال 0 ریال

  شیر دوش دسته اهرمی برند کسری مدل سیروان رنگ کروم ساخت ایران می باشد . همچنین این محصول دارای 2750 گرم وزن و  5 سال ضمانت و گارانتی و تخفیف ویژه فروشگاه هودینگ می باشد .

  0 ریال 0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • شیر روشویی کسری سری سیروان
  0 ریال 0 ریال

  شیر روشویی دسته اهرمی برند کسری مدل سیروان رنگ کروم ساخت ایران می باشد . همچنین این محصول دارای 1700 گرم وزن و  5 سال ضمانت و گارانتی و تخفیف ویژه فروشگاه هودینگ می باشد .

  0 ریال 0 ریال
  رنگ های موجود: 
 • شیر ظرفشویی کسری سری سیروان
  0 ریال 0 ریال

  شیر ظرفشویی دسته اهرمی برند کسری مدل سیروان رنگ کروم ساخت ایران می باشد . همچنین این محصول دارای 1990 گرم وزن و  5 سال ضمانت و گارانتی و تخفیف ویژه فروشگاه هودینگ می باشد .

  0 ریال 0 ریال
  رنگ های موجود: