5 رای   - 

شیلنگ توالت طرح آلمانی

کششی پولیش با بسته بندی نایلون ،کونیک ABS و لیوانی برنجی

  • کروم (Chrome)
موجود
450,000 ریال

اطلاعات بیشتر

محصولی که با شیر توالت و یا حمام استفاده می شود شلنگ یا شیلنگ نامیده می شود. شلنگ لوله ای است که فضای داخلی آن توخالی است و برای نقل و انتقال مایعات مورد استفاده قرار میگیرد.به شلنگ، لوله هم گفته می شود که برای روشن شدن این تفاوت می توان این چنین گفت که شلنگ لوله ای انعطاف پذیر است اما لوله سخت و محکم و غیر قابل انعطاف است. شلنگ ها از نظر تحمل وزن و فشار، اندازه، طول و سازگاری شیمیایی به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند. همچنین شلنگ ها از ترکیب یک یاچند نایلون، پلی اتین، لاستیک و غیره تولید می شود و بر اساس سازگاری با محیط انتخاب می شوند.

برند آشنای قهرمان با 35 سال تجربه در ساخت شیرآلات با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا قابل رقابت باکشور های پیشرفته نظیر آلمان است. از دیگر تولیدات کارخانه ی محبوب قهرمان میتوان به تولید شلنگ توالت مدل آلمانی اشاره کرد.

شلنگ توالت آلمانی دارای طول 110 سانتی متر است ابتدا و انتها شلنگ از برنج استفاده شده و همینطور در قسمت آبریز شیر از پلاتور فشار شکن استفاده شده که به معنی مخلوط شدن آب با هوا است و از هدر رفت آب جلوگیری میکند.

شلنگ آبکاری نیکل شده و رنگ ظاهری محصول کروم می باشد.دارای تبدیل 1.2 به 3.4 می باشد و قسمت قرارگیری شلنگ پلاستیکی می باشد که آبکاری نیکل شده و رنگ آن کروم می باشد.

این محصول تولید کشور آلمان می باشد و دارای ضمانت 5 ساله و خدمات پس از فروش تا 15 سال از شرکت قهرمان می باشد.

 

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : شیلنگ (آفتابه ،حمام)
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها