8 رای   - 

شیرالات تیدا کروم کاویان

فروش اینترنتی بسته شیرالات کاویان مدل تیدا کروم (شامل 4 تکه شیر : روشویی ثابت ، ظرفشویی ، توالت و دوش) با گارانتی 5 ساله و تخفیف ویژه در فروشگاه هودینگ

موجود
18,040,000 ریال
تخفیف 2,160,000 ریال
15,880,000 ریال

محتویات بسته

اطلاعات بیشتر

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت شیرآلات کاویان

شیرآلات بهداشتی کاویان

مشخصات محصولات کاویان

  • نام محصول : بسته شیرآلات (شامل 4 تکه شیر توالت ، شیر روشویی ، شیر حمام و شیر آشپزخانه)
  • مدل : تیدا tida
  • سازنده : کاویان هم افزار Kavian
  • رنگ :   کروم Chrome

ظرافت تنه در کنار علم بلند و متناسب شیر ظرفشویی تیدا، آن را انتخاب مناسبی برای آشپزخانه هایی با هویت خاص می سازد. استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف آب و کارتریج مناسب در کنار طراحی انحصاری تیدا، آن را به زیباترین در عین حال کاربردی ترین شیرآلات آشپزخانه تبدیل کرده است. با وجود کم مصرف بودن این شیر آب کم مصرف از نظر فشار آب هیچ مشکلی برای کاربر ایجاد نمی کند چرا که پرلاتور یا همان سر شیر کاهنده مصرف آب، فشار مناسب آب را تامین می کند.
مدل تیدا از پرفروش ترین شیرآلات کاویان و از بهترین شیرآلات ایرانی قابل مقایسه با شیرآلات خارجی است. همچنین، قیمت شیر ظرفشویی ارزان تیدا در مقایسه با سایر شیرآلات با ظاهری خاص و کیفیتی قابل قبول بسیار مناسب است.

چشم انداز
مطرح شدن به عنوان یکی از الهام بخش ترین مجموعه های تولیدی شیرآلات بهداشتی و دستیابی به جایگاه پنجم در بازار ایران و نفوذ به بازارهای جهانی، جهت ایجاد تجربه ای متفاوت برای بازارهای هدف تعیین شده.
ماموریت سازمانی
با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شان مصرف کنندگان شیرآلات و متناسب با خواسته های آنها به فعالیت می پردازیم.
ارزش های سازمانی
* صداقت اساس ازرشهای ماست که نه تنها در کلام بلکه در عملکرد ما در خصوص مشتریان، کارکنان و جامعه نهادینه شده است.
* ارتقای رضایتمندی مشتریان با دستیابی به توليد محصولاتي خلاقانه و با کیفیت یکپارچه
* پاسخگویی به اعتماد ذینفعان باپایبندی به سلامت سازمانی در تمام سطوح و تاكيد بر بهبود مستمردر جهت ارتقاءکیفیت زندگي تمامي ذينفعان
* احترام متقابل و پیشبرد مفهوم برنده-برنده بین تمام طرف های کسب و کار از مشتریان متعهد گرفته تا پیمانکاران زحمت کش و سرمایه های انسانی با انگیزه
* حفظ طراوت سرمایه های انسانی سازمان و وفادار ساختن آنها در سایه كار تيمي هدفمند و سيستمياتيك، شایسته سالاری، شفافیت، تبادل نظر ، تشویق به یادگیری مداوم و حفظ حرمت و کرامت در جهت خلق ارزش افزوده برای ذینفعان. به عنوان یک سازمان یاد گیرنده و دانش محور.
* ما خود را نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم مسئول می دانیم و این مسئولیت را از طریق همیاری با سازمان های فعال در این زمینه به جا می آوریم. همچنين محصولات ما در کنار طراحی خاص و خلاقانه در راستای ادای مسئولیت های اجتماعی، امکان استفاده بهینه از منابع محدود محيط زيست كه ميراث ما و آيندگان است را فراهم می آورد.

داستان شکل گیری شیرالات کاویان :

 1368
آشنایی اولیه موسسین کاویان با صنعت شیرآلات، در سال 1368 به واسطه همکاری در "گروه صنعتی برنز" به مدیریت مرحوم آقای مهندس افراشته شکل گرفت.
1373
این همکاری 5 ساله در گروه صنعتی برنز و شيبه به شکل‌گیری ایده ای خلاقانه انجامید که جای خالی آن در بازار حس می شد. ايده ای جهت توليد و فروش قطعات شیر‌آلات به سایر تولید‌کنندگان شیر‌آلات که توسط مجموعه "بهریزان صنعت" در سال 1373 به اجرا درآمد.
1377
در سال 1377 پس از 4 سال همکاری موفق، برخی سهامداران بهریزان صنعت تصمیم گرفتند یک مرحله جلوتر بروند و فعالیت مستقلی را جهت پیاده سازی ایده های جسورانه خود در صنعت شیر‌آلات آغاز نمایند.
1378
در سال 1378 هسته اولیه شیرآلات کاویان با نام "تنها" در محیطی سالم و بر اساس صداقت و کار تیمی با مدیریت آقای مهندس شاکرین آغاز به کار نمود. تنها را می توان هم "تَن ها" خواند و هم "تنها" چرا که دو نوع خودش مجموعه ای تک بود و چندین تن سختی های تولید را برای بهبود و موفقیت بر خود هموار می نمودند.
1386
هدف اولیه‌، تولید قطعات شیر‌آلات اهرمی بود که با توجه به کیفیت پایین شیرهای چینی موجود در بازار با استقبال قابل توجهی روبرو شد. این استقبال باعث تغییر رویکرد کارگاهی به کارخانه‌ای و ثبت شرکت تحت عنوان "کاویان هم ‌افزا" در تاریخ ۱۲/02/۱۳۸۶ گرديد.
اکنون
پس از 20 سال، خانواده شیرآلات کاویان، با وجود تمام سختی ها با جان و دل به تولید ادامه می دهد و فرصت کار و ایده پردازی در محیطی سالم را برای جوانان ایران فراهم می آورد.
امروز که بورس های شیرآلات پر از محصولات تکراری و یکنواخت شده، دغدغه کاویان ارائه شیرآلاتی خلاقانه، غیر کپی و باکیفیت به مصرف کنندگان است. شیرآلاتی که لذت صرفه جویی در مصرف آب را برایمان رقم می زند.

ویژگی ها

ویژگی های شیر روشویی

نوع علم روشویی : علم ثابت
اندازه پایه روشویی : علم پایه کوتاه

ویژگی های شیر ظرفشویی

طرح شیر ظرفشویی : ظرفشویی متحرک
شیر تصفیه آب :

ویژگی های شیر دوش / توالت

سمت دستگیره اهرم : اهرم سمت وسط

سایر مشخصات محصول

کاربرد شیر : بسته شیرالات (ست 4 تایی )
ویژگیهای دیگر شیر : گارانتی : 5 ساله/ جنس بدنه : آلیاژ برنج MS60 با سرب کمتر از 2.5 درصد / رنگ کروم
رنگ شیرآلات : رنگ کروم (Chrome)

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
*

برچسب ها

مقالات مرتبط